iGaming Law

Malta Gaming Key Official Services

E-hazard on-line na Malcie

 

Reakcja Malty na rozwój e-hazardu była rozważna i pragmatyczna. Elastyczne prawo przyjęte w tym zakresie dowodzi poważnego podejścia do tej dziedziny, skierowanego bardziej na uregulowanie i przejrzystość aniżeli monopolizację i ograniczenia.
 
W chwili obecnej nie ulega już wątpliwości, że Malta jest jedną z czołowych jurysdykcji dla uzyskania licencji przez przedsiębiorstwa z branży e-hazardu. Swój sukces zawdzięcza wielu czynnikom, m.in. dopracowanej ostatnio procedurze udzielania licencji, centralnej lokalizacji na Morzu Śródziemnym oraz doświadczonej i wielojęzycznej kadrze. Przyjazny system podatkowy, niskie opłaty oraz korzystne środowisko biznesowe również się do tego przyczyniły.
 
Malta stanowi również centrum dla różnych form gier hazardowych, w tym elektronicznych, a także prac rozwojowych z tym związanych, marketingu, usług informatycznych i udzielania licencji. 

Nasze usługi w zakresie gier e-hazardowych

 

Chetcuti Cauchi jest kancelarią multidyscyplinarną, oferującą kompleksowe usługi dla start-up’ów w tej branży oraz przedsiębiorstw już działających lecz pragnących zmienić lokalizację w ramach UE. Nasz zespół, złożony z czterech partnerów i ponad sześćdziesięciu prawników, doradców podatkowych, advokatów specjalizujących się w prawie własności intelektualnej, księgowych, doradców branży hazardowej, zarządców oraz specjalistów z zakresu relokacji działalności zapewni pełne wsparcie działalności prowadzonej na Malcie.
 
Ze względu na zaangażowanie w branży gier od jej początków w 2004 roku oraz bliskie stosunki z jej czołowymi podmiotami , w tym organami: Radą ds Gier na Odległość – the Malta Remote Gaming Council, oraz Urzędem ds Gier i Zakładów – the Malta Lotteries and Gaming Authorities, Chetcuti Cauchi może poszczycić się wiedzą ekspercką w tym zakresie. Opiera się ona na głębokim zrozumieniu tego przemysłu i specyficznych potrzeb różnych operatorów. Jesteśmy szczególnie zorientowani na szybkie i jednocześnie wysokiej jakości usługi. Samodzielnie oraz przy współudziale sieci zaufanych współpracowników jesteśmy gotowi bezpośrednio służyć pomoca we wszystkich stadiach zakładania i prowadzenia działalności w zakresie e-hazardu na Malcie.

W szczególności, świadczymy usługi w zakresie:

 • udzielania licencji i badania zgodności 
 • zaangażowania lokalnego dyrektora
 • międzynarodowego planowania podatkowego 
 • założenia spółki i jej administrowania
 • systemów płatności
 • przepustowości i hostingu
 • umów dotyczących warunków korzystania z witryn 
 • znaków towarowych i brandingu
 • lokalizacji biura na Malcie
 • usług rekrutacyjnych i pozwoleń na pracę
 • internetowych oraz transferu technologii

Nasi klienci z branży gier e-hazardowych

 

Naszymi głównymi klientami w tej branży są przedsiębiorstwa softwarowe lokujące platformy do e-gier, tradycyjni bukmacherzy rozszerzający swoją działalność na usługi on-line, producenci maszyn do kasyn decydujący się również na ekspansję w świecie wirtualnym, pokerzyści on-line, a także matematycy oraz specjaliści od finansów tworzący nowe produkty.
 
Świadczymy również usługi na rzecz klientów, którzy, poza prowadzeniem działalności e-hazardowej, dostarczają także usługi dla branży gier i zakładów nie wymagające licencji, takie jak marketing, oprogramowanie do gier, grafiki.


Contact Us
Please send me legal and other updates
Key Contacts

Dr Silvana Zammit

Partner

+356 22056423

Related Practice Groups