iGaming Law

Malta Gaming Key Official Services

E-hazard on-line na Malcie

 

Reakcja Malty na rozwój e-hazardu była rozważna i pragmatyczna. Elastyczne prawo przyjęte w tym zakresie dowodzi poważnego podejścia do tej dziedziny, skierowanego bardziej na uregulowanie i przejrzystość aniżeli monopolizację i ograniczenia.
 
W chwili obecnej nie ulega już wątpliwości, że Malta jest jedną z czołowych jurysdykcji dla uzyskania licencji przez przedsiębiorstwa z branży e-hazardu. Swój sukces zawdzięcza wielu czynnikom, m.in. dopracowanej ostatnio procedurze udzielania licencji, centralnej lokalizacji na Morzu Śródziemnym oraz doświadczonej i wielojęzycznej kadrze. Przyjazny system podatkowy, niskie opłaty oraz korzystne środowisko biznesowe również się do tego przyczyniły.
 
Malta stanowi również centrum dla różnych form gier hazardowych, w tym elektronicznych, a także prac rozwojowych z tym związanych, marketingu, usług informatycznych i udzielania licencji. 

Nasze usługi w zakresie gier e-hazardowych

 

Chetcuti Cauchi jest kancelarią multidyscyplinarną, oferującą kompleksowe usługi dla start-up’ów w tej branży oraz przedsiębiorstw już działających lecz pragnących zmienić lokalizację w ramach UE. Nasz zespół, złożony z czterech partnerów i ponad sześćdziesięciu prawników, doradców podatkowych, advokatów specjalizujących się w prawie własności intelektualnej, księgowych, doradców branży hazardowej, zarządców oraz specjalistów z zakresu relokacji działalności zapewni pełne wsparcie działalności prowadzonej na Malcie.
 
Ze względu na zaangażowanie w branży gier od jej początków w 2004 roku oraz bliskie stosunki z jej czołowymi podmiotami , w tym organami: Radą ds Gier na Odległość – the Malta Remote Gaming Council, oraz Urzędem ds Gier i Zakładów – the Malta Lotteries and Gaming Authorities, Chetcuti Cauchi może poszczycić się wiedzą ekspercką w tym zakresie. Opiera się ona na głębokim zrozumieniu tego przemysłu i specyficznych potrzeb różnych operatorów. Jesteśmy szczególnie zorientowani na szybkie i jednocześnie wysokiej jakości usługi. Samodzielnie oraz przy współudziale sieci zaufanych współpracowników jesteśmy gotowi bezpośrednio służyć pomoca we wszystkich stadiach zakładania i prowadzenia działalności w zakresie e-hazardu na Malcie.

W szczególności, świadczymy usługi w zakresie:

 • udzielania licencji i badania zgodności 
 • zaangażowania lokalnego dyrektora
 • międzynarodowego planowania podatkowego 
 • założenia spółki i jej administrowania
 • systemów płatności
 • przepustowości i hostingu
 • umów dotyczących warunków korzystania z witryn 
 • znaków towarowych i brandingu
 • lokalizacji biura na Malcie
 • usług rekrutacyjnych i pozwoleń na pracę
 • internetowych oraz transferu technologii

Nasi klienci z branży gier e-hazardowych

 

Naszymi głównymi klientami w tej branży są przedsiębiorstwa softwarowe lokujące platformy do e-gier, tradycyjni bukmacherzy rozszerzający swoją działalność na usługi on-line, producenci maszyn do kasyn decydujący się również na ekspansję w świecie wirtualnym, pokerzyści on-line, a także matematycy oraz specjaliści od finansów tworzący nowe produkty.
 
Świadczymy również usługi na rzecz klientów, którzy, poza prowadzeniem działalności e-hazardowej, dostarczają także usługi dla branży gier i zakładów nie wymagające licencji, takie jak marketing, oprogramowanie do gier, grafiki.


Contact Us
Please send me legal and other updates
Key Contacts

Dr Charlene Mifsud

Managing Associate

Dr Maria Chetcuti Cauchi

Senior Partner, Property & Projects

+356 22056875

Dr Priscilla Mifsud Parker

Senior Partner - Corporate, Tax & Immigration

+356 22056422

Related Practice Groups